Výhodný úrok a až 800 000 Kč bez zajištění? Ano, tohle nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy

Výhodný úrok a až 800 000 Kč bez zajištění? Ano, tohle nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy

Pokud vlastníte byt či dům, a není to zrovna právě dokončená novostavba, jistě potvrdíte, že je téměř vždy co vylepšovat – přestavba bytu, nová koupelna či kuchyně, zateplení fasády, výměna oken… To by se rekonstruovalo! Druhá stránka věci jsou však finance. Kde si půjčit výhodně, a přitom bez nutnosti zajištění nemovitostí či ručitelem? Řešení nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy.

21. 5. 2019

TÉMATA ČLÁNKU

Všechna témata

Nic není zadarmo, a obzvlášť ne rekonstrukce. Zpravidla si sáhnete do kapsy pěkně hluboko. Jak financování vyřešit? Naspořit, nebo si půjčit? První varianta je samozřejmě značka ideál, ovšem ne každý chce či může čekat několik let. O slovo se tak hlásí půjčka.

Ta by však neměla být jen tak ledajaká. Měla by nabízet výhodný garantovaný úrok a dostatečný limit úvěru bez zajištění – přece jen se částky za rekonstrukce pohybují v řádech statisíců. Dalším parametrem by mělo být rychlé vyřízení. Existuje na trhu vůbec takový produkt? Máme dobrou zprávu: Ano, existuje! Je to Rychloúvěr od Modré pyramidy. Jedná se vlastně o úvěr ze stavebního spoření přizpůsobený požadavkům vás, klientů, určený na výhodné a pohodlné financování bydlení, resp. rekonstrukce prakticky jakéhokoliv typu.

Rekonstrukce? Žádný problém

Koupili jste starší byt či domek a čeká vás jeho přestavba na vysněný domov? Vězte, že ideálním úvěrem na rekonstrukci domu či bytu je právě Rychloúvěr. A jak postupovat, než vůbec začnete? Přečtěte si článek Chystáte se rekonstruovat dům? Zde je devět tipů, na co nezapomenout.

Úvěr bez zajištění

Pokud se již vidíte v nové kuchyni či koupelně, s financováním vám také pomůže Rychloúvěr, který se pyšní hned několika přednostmi. Za prvé je to garantovaná úroková sazba 4,99 % ročně s tím, že si splátky rozložíte až na 15 let. A za druhé není nutné tento úvěr zajišťovat nemovitostí.

Zpracování je zdarma. Vyřízení půjčky je pohodlné a rychlé – Rychloúvěr získáte s minimem potřebných dokladů. Navíc ti z vás, kdo s Modrou pyramidou pravidelně spoří, mohou dokonce využít nabídku získat úvěru i bez prokazování příjmů. Dalším bonusem je pak daňová úspora ze zaplacených úroků z úvěru.

Možnosti využití Rychloúvěru jsou opravdu široké. Díky němu se konečně můžete dočkat třeba i nové střechy.

Tip Rádce na finance

Máte zájem o Rychloúvěr? Stačí kontaktovat Modrou pyramidu na Rychlolince! Specialisté Modré pyramidy vás provedou postupem financování vašeho vylepšeného domova od A do Z.

Číst další článek

Další články v rubrice

Jak získat plnou státní podporu na stavebním spoření

Jak získat plnou státní podporu na stavebním spoření

Státní podpora je velkým lákadlem i motivací, jež ještě více umocňuje výhodnost stavebního spoření. Za jeden kalendářní rok můžete získat až 2 000 korun. Na co pamatovat, abyste zbytečně nepřišli třeba o část příspěvku ze strany státu?

Výhody (a jedna nevýhoda) stavebního spoření

Výhody (a jedna nevýhoda) stavebního spoření

Stabilní finanční produkty by měly být základním stavebním portfoliem snad každého střadatele. Jedním takovým je stavební spoření. Majitelům smlouvy nabízí hned několik výhod. Najdeme i nějakou tu nevýhodu? Jistě, ovšem především záleží na úhlu pohledu. Pojďme stavební spoření probrat pěkně ze všech stran.

Topná sezona je v plném proudu! Máme hned několik tipů, jak ušetřit

Topná sezona je v plném proudu! Máme hned několik tipů, jak ušetřit

Teplo, které se v létě nedařilo z našich domovů vyvětrat, je nenávratně pryč. O slovo se tak nyní – přinejmenším navečer, když se celá rodina sejde – opět hlásí radiátory. Jak za topení neutratit majlant a zároveň mít doma příjemnou pohodu? Přinášíme hned několik užitečných tipů.

123456 aneb Jsou vaše hesla v bezpečí?

123456 aneb Jsou vaše hesla v bezpečí?

Pro přístup k prakticky každé internetové službě, sociální síti či firemnímu systému se neobejdete bez hesla. Z pravidelně publikovaných seznamů nejpoužívanějších hesel ale jasně vyplývá, že jeho význam, resp. síla je stále podceňována.

Top