Výhodný úrok a až 800 000 Kč bez zajištění? Ano, tohle nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy

Výhodný úrok a až 800 000 Kč bez zajištění? Ano, tohle nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy

Pokud vlastníte byt či dům, a není to zrovna právě dokončená novostavba, jistě potvrdíte, že je téměř vždy co vylepšovat – přestavba bytu, nová koupelna či kuchyně, zateplení fasády, výměna oken… To by se rekonstruovalo! Druhá stránka věci jsou však finance. Kde si půjčit výhodně, a přitom bez nutnosti zajištění nemovitostí či ručitelem? Řešení nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy.

21. 5. 2019

TÉMATA ČLÁNKU

Všechna témata

Nic není zadarmo, a obzvlášť ne rekonstrukce. Zpravidla si sáhnete do kapsy pěkně hluboko. Jak financování vyřešit? Naspořit, nebo si půjčit? První varianta je samozřejmě značka ideál, ovšem ne každý chce či může čekat několik let. O slovo se tak hlásí půjčka.

Ta by však neměla být jen tak ledajaká. Měla by nabízet výhodný garantovaný úrok a dostatečný limit úvěru bez zajištění – přece jen se částky za rekonstrukce pohybují v řádech statisíců. Dalším parametrem by mělo být rychlé vyřízení. Existuje na trhu vůbec takový produkt? Máme dobrou zprávu: Ano, existuje! Je to Rychloúvěr od Modré pyramidy. Jedná se vlastně o úvěr ze stavebního spoření přizpůsobený požadavkům vás, klientů, určený na výhodné a pohodlné financování bydlení, resp. rekonstrukce prakticky jakéhokoliv typu.

Rekonstrukce? Žádný problém

Koupili jste starší byt či domek a čeká vás jeho přestavba na vysněný domov? Vězte, že ideálním úvěrem na rekonstrukci domu či bytu je právě Rychloúvěr. A jak postupovat, než vůbec začnete? Přečtěte si článek Chystáte se rekonstruovat dům? Zde je devět tipů, na co nezapomenout.

Úvěr bez zajištění

Pokud se již vidíte v nové kuchyni či koupelně, s financováním vám také pomůže Rychloúvěr, který se pyšní hned několika přednostmi. Za prvé je to garantovaná úroková sazba 4,99 % ročně s tím, že si splátky rozložíte až na 15 let. A za druhé není nutné tento úvěr zajišťovat nemovitostí.

Zpracování je zdarma. Vyřízení půjčky je pohodlné a rychlé – Rychloúvěr získáte s minimem potřebných dokladů. Navíc ti z vás, kdo s Modrou pyramidou pravidelně spoří, mohou dokonce využít nabídku získat úvěru i bez prokazování příjmů. Dalším bonusem je pak daňová úspora ze zaplacených úroků z úvěru.

Možnosti využití Rychloúvěru jsou opravdu široké. Díky němu se konečně můžete dočkat třeba i nové střechy.

Tip Rádce na finance

Máte zájem o Rychloúvěr? Stačí kontaktovat Modrou pyramidu na Rychlolince! Specialisté Modré pyramidy vás provedou postupem financování vašeho vylepšeného domova od A do Z.

Další články v rubrice

Jak na čerpání dovolené bez zbytečných starostí

Jak na čerpání dovolené bez zbytečných starostí

Prázdniny jsou tu a s nimi i doba čerpání dovolených. Dle zákoníku práce je dovolená pravomocí zaměstnavatele. Dobrou praxí v řadě firem ale je, že si zaměstnanci požádají o dovolenou v termínu, který si sami vyberou. Následně ji zaměstnavatel musí schválit.

Chcete domácí studnu? Podívejte se, co vás čeká

Chcete domácí studnu? Podívejte se, co vás čeká

Přemýšlíte o vybudování vlastní studny? Pokud máte na pozemku příhodné podmínky, neváhejte. Ceny vody stále stoupají a se studnou ušetříte.

Dešťovka: Získat můžete příspěvek až 105 000 korun

Dešťovka: Získat můžete příspěvek až 105 000 korun

Sucho je problémem nás všech a stejně tak bychom měli přistupovat k jeho řešení. I běžný občan se může zapojit do boje. Jak? Třeba využitím dotačního programu Dešťovka.

Jak levně na dovolenou s nocováním ve stanu nebo v autě

Jak levně na dovolenou s nocováním ve stanu nebo v autě

Chcete na dovolené v zahraničí ušetřit za ubytování, užít si trochu dobrodružství a přespávat při cestě ve stanu nebo v autě, podle toho, kam právě dojedete? Na parkovišti, na odpočívadle nebo ve volné přírodě se to ale v mnoha evropských zemích nesmí! A tak místo abyste ušetřili za poplatek v autokempu, můžete se dočkat tučné pokuty. Zdaleka ne ve všech zemích jsou tak tolerantní jako u nás, kde se kromě soukromých pozemků, národních parků, chráněných krajinných oblastí a vojenských újezdů dá stanovat všude.

Top