Výhodný úrok a až 800 000 Kč bez zajištění? Ano, tohle nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy

Výhodný úrok a až 800 000 Kč bez zajištění? Ano, tohle nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy

Pokud vlastníte byt či dům, a není to zrovna právě dokončená novostavba, jistě potvrdíte, že je téměř vždy co vylepšovat – přestavba bytu, nová koupelna či kuchyně, zateplení fasády, výměna oken… To by se rekonstruovalo! Druhá stránka věci jsou však finance. Kde si půjčit výhodně, a přitom bez nutnosti zajištění nemovitostí či ručitelem? Řešení nabízí Rychloúvěr od Modré pyramidy.

21. 5. 2019

TÉMATA ČLÁNKU

Všechna témata

Nic není zadarmo, a obzvlášť ne rekonstrukce. Zpravidla si sáhnete do kapsy pěkně hluboko. Jak financování vyřešit? Naspořit, nebo si půjčit? První varianta je samozřejmě značka ideál, ovšem ne každý chce či může čekat několik let. O slovo se tak hlásí půjčka.

Ta by však neměla být jen tak ledajaká. Měla by nabízet výhodný garantovaný úrok a dostatečný limit úvěru bez zajištění – přece jen se částky za rekonstrukce pohybují v řádech statisíců. Dalším parametrem by mělo být rychlé vyřízení. Existuje na trhu vůbec takový produkt? Máme dobrou zprávu: Ano, existuje! Je to Rychloúvěr od Modré pyramidy. Jedná se vlastně o úvěr ze stavebního spoření přizpůsobený požadavkům vás, klientů, určený na výhodné a pohodlné financování bydlení, resp. rekonstrukce prakticky jakéhokoliv typu.

Rekonstrukce? Žádný problém

Koupili jste starší byt či domek a čeká vás jeho přestavba na vysněný domov? Vězte, že ideálním úvěrem na rekonstrukci domu či bytu je právě Rychloúvěr. A jak postupovat, než vůbec začnete? Přečtěte si článek Chystáte se rekonstruovat dům? Zde je devět tipů, na co nezapomenout.

Úvěr bez zajištění

Pokud se již vidíte v nové kuchyni či koupelně, s financováním vám také pomůže Rychloúvěr, který se pyšní hned několika přednostmi. Za prvé je to garantovaná úroková sazba 4,99 % ročně s tím, že si splátky rozložíte až na 15 let. A za druhé není nutné tento úvěr zajišťovat nemovitostí.

Zpracování je zdarma. Vyřízení půjčky je pohodlné a rychlé – Rychloúvěr získáte s minimem potřebných dokladů. Navíc ti z vás, kdo s Modrou pyramidou pravidelně spoří, mohou dokonce využít nabídku získat úvěru i bez prokazování příjmů. Dalším bonusem je pak daňová úspora ze zaplacených úroků z úvěru.

Možnosti využití Rychloúvěru jsou opravdu široké. Díky němu se konečně můžete dočkat třeba i nové střechy.

Tip Rádce na finance

Máte zájem o Rychloúvěr? Stačí kontaktovat Modrou pyramidu na Rychlolince! Specialisté Modré pyramidy vás provedou postupem financování vašeho vylepšeného domova od A do Z.

Číst další článek

Další články v rubrice

Studenti! Nechte si vrátit daně z brigády. Jak na to?

Studenti! Nechte si vrátit daně z brigády. Jak na to?

Prázdniny, hlavní období studentských brigád. Řada studentů si tak přivydělává, a to nejčastěji na dohodu o provedení práce či o pracovní činnosti.

5 tipů, jak si užít dovolenou doma

5 tipů, jak si užít dovolenou doma

Představa deseti hodin strávených v autě, kdy se pak další dva dny z cesty vzpamatováváte, vás neláká. Létání neholdujete. Co teď, když termín dovolené už je na dosah? Zkrátka zůstaňte doma. I takové volno má své kouzlo. Abyste si jej však maximálně užili, je i v tomto případě dobré připravit si určitý itinerář.

Jak na čerpání dovolené bez zbytečných starostí

Jak na čerpání dovolené bez zbytečných starostí

Prázdniny jsou tu a s nimi i doba čerpání dovolených. Dle zákoníku práce je dovolená pravomocí zaměstnavatele. Dobrou praxí v řadě firem ale je, že si zaměstnanci požádají o dovolenou v termínu, který si sami vyberou. Následně ji zaměstnavatel musí schválit.

Chcete domácí studnu? Podívejte se, co vás čeká

Chcete domácí studnu? Podívejte se, co vás čeká

Přemýšlíte o vybudování vlastní studny? Pokud máte na pozemku příhodné podmínky, neváhejte. Ceny vody stále stoupají a se studnou ušetříte.

Top