Hypoúvěr od Modré pyramidy je nyní ještě výhodnější a bez poplatků!

Hypoúvěr od Modré pyramidy je nyní ještě výhodnější a bez poplatků!

Akční úroková sazba ve výši 2,29 procenta, a navíc bez poplatků za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti. Tahle mimořádná nabídka platí pro Hypoúvěr až do konce září.

10. 9. 2019

TÉMATA ČLÁNKU

Všechna témata

Při pohledu do aktuálního přehledu úrokových sazeb hypotečních bank nazvaného Hypoindex je zřejmé, že Modrá pyramida svou zářijovou akcí připravila klientům opravdu mimořádné podmínky. Vezmeme-li navíc v potaz, že Hypoúvěr lze do výše 80 procent hodnoty zastavené nemovitosti získat v rámci akční nabídky bez poplatků za zpracování úvěru a za ocenění nemovitosti, tak je akční nabídka skutečně výjimečná.

Nabídka platí při podání žádosti do 30. 9. 2019.

Už od roku 2005

Hypoúvěr uvedla Modrá pyramida na trh jako první ze stavebních spořitelen, a to už v březnu 2005. Za uplynulých 10 let poskytla přes 40 000 Hypoúvěrů v objemu 67 miliard Kč – jen za letošní první pololetí to bylo 3,6 miliardy Kč. V průměru si klienti půjčili Hypoúvěr ve výši 2,2 milionu Kč.

Podobně jako hypotéka je i Hypoúvěr zajištěný nemovitostí, s dobou splatnosti až 30 let a klient si může vybrat z mnoha možností délky fixace úrokové sazby.

Další články v rubrice

Jak získat plnou státní podporu na stavebním spoření

Jak získat plnou státní podporu na stavebním spoření

Státní podpora je velkým lákadlem i motivací, jež ještě více umocňuje výhodnost stavebního spoření. Za jeden kalendářní rok můžete získat až 2 000 korun. Na co pamatovat, abyste zbytečně nepřišli třeba o část příspěvku ze strany státu?

Výhody (a jedna nevýhoda) stavebního spoření

Výhody (a jedna nevýhoda) stavebního spoření

Stabilní finanční produkty by měly být základním stavebním portfoliem snad každého střadatele. Jedním takovým je stavební spoření. Majitelům smlouvy nabízí hned několik výhod. Najdeme i nějakou tu nevýhodu? Jistě, ovšem především záleží na úhlu pohledu. Pojďme stavební spoření probrat pěkně ze všech stran.

Topná sezona je v plném proudu! Máme hned několik tipů, jak ušetřit

Topná sezona je v plném proudu! Máme hned několik tipů, jak ušetřit

Teplo, které se v létě nedařilo z našich domovů vyvětrat, je nenávratně pryč. O slovo se tak nyní – přinejmenším navečer, když se celá rodina sejde – opět hlásí radiátory. Jak za topení neutratit majlant a zároveň mít doma příjemnou pohodu? Přinášíme hned několik užitečných tipů.

123456 aneb Jsou vaše hesla v bezpečí?

123456 aneb Jsou vaše hesla v bezpečí?

Pro přístup k prakticky každé internetové službě, sociální síti či firemnímu systému se neobejdete bez hesla. Z pravidelně publikovaných seznamů nejpoužívanějších hesel ale jasně vyplývá, že jeho význam, resp. síla je stále podceňována.

Top