Hypoúvěr od Modré pyramidy je nyní ještě výhodnější a bez poplatků!

Hypoúvěr od Modré pyramidy je nyní ještě výhodnější a bez poplatků!

Akční úroková sazba ve výši 2,29 procenta, a navíc bez poplatků za zpracování úvěru a ocenění nemovitosti. Tahle mimořádná nabídka platí pro Hypoúvěr až do konce září.

10. 9. 2019

TÉMATA ČLÁNKU

Všechna témata

Při pohledu do aktuálního přehledu úrokových sazeb hypotečních bank nazvaného Hypoindex je zřejmé, že Modrá pyramida svou zářijovou akcí připravila klientům opravdu mimořádné podmínky. Vezmeme-li navíc v potaz, že Hypoúvěr lze do výše 80 procent hodnoty zastavené nemovitosti získat v rámci akční nabídky bez poplatků za zpracování úvěru a za ocenění nemovitosti, tak je akční nabídka skutečně výjimečná.

Nabídka platí při podání žádosti do 30. 9. 2019.

Už od roku 2005

Hypoúvěr uvedla Modrá pyramida na trh jako první ze stavebních spořitelen, a to už v březnu 2005. Za uplynulých 10 let poskytla přes 40 000 Hypoúvěrů v objemu 67 miliard Kč – jen za letošní první pololetí to bylo 3,6 miliardy Kč. V průměru si klienti půjčili Hypoúvěr ve výši 2,2 milionu Kč.

Podobně jako hypotéka je i Hypoúvěr zajištěný nemovitostí, s dobou splatnosti až 30 let a klient si může vybrat z mnoha možností délky fixace úrokové sazby.

Další články v rubrice

Kolik stojí vybavit školáka a kde můžete ušetřit

Kolik stojí vybavit školáka a kde můžete ušetřit

Výbava pro školáka na prvním stupni je většinou citelným zásahem do rodinného rozpočtu. Tím spíš, když jde o prvňáčka, kterému musíte všechno pořizovat poprvé. I v tomto případě se ale dá ušetřit, když víte, jak na to.

Máte chalupu? Nezapomeňte si ji dobře pojistit

Máte chalupu? Nezapomeňte si ji dobře pojistit

Češi jsou národem chatařů a chalupářů. Každé vlastnictví nemovitosti s sebou však nese nejen to příjemné – souvisí s ním i čistě praktické záležitosti. Jednou z nich je například pojištění. Co je dobré vědět o pojištění chalupy?

Studenti! Nechte si vrátit daně z brigády. Jak na to?

Studenti! Nechte si vrátit daně z brigády. Jak na to?

Prázdniny, hlavní období studentských brigád. Řada studentů si tak přivydělává, a to nejčastěji na dohodu o provedení práce či o pracovní činnosti.

5 tipů, jak si užít dovolenou doma

5 tipů, jak si užít dovolenou doma

Představa deseti hodin strávených v autě, kdy se pak další dva dny z cesty vzpamatováváte, vás neláká. Létání neholdujete. Co teď, když termín dovolené už je na dosah? Zkrátka zůstaňte doma. I takové volno má své kouzlo. Abyste si jej však maximálně užili, je i v tomto případě dobré připravit si určitý itinerář.

Top