Nejlepší doba na pořízení nebo vylepšení bydlení? Právě teď

Nejlepší doba na pořízení nebo vylepšení bydlení? Právě teď

Chcete si koupit byt, postavit dům nebo se pustit do modernizace stávajícího bydlení? Neodkládejte to, právě nyní je totiž nejlepší doba. Ještě nikdy nebyly podmínky tak příznivé – ceny nemovitostí se drží na přijatelné úrovni, stejně jako ceny stavebních prací a materiálu. Nemusí to ale trvat dlouho.

12. 8. 2015

Lidem, kteří v současnosti řeší své bydlení, hrají do karet i výhodné úrokové sazby úvěrů. Modrá pyramida letos jako první prolomila dvouprocentní hranici u Hypoúvěru, svého hlavního produktu při financování bydlení. Úroková sazba je nyní jen 1,99% p.a., splátka milionového Hypoúvěru zajištěného nemovitostí činí jen 3444 korun měsíčně. Za takové peníze v České republice neseženete ani pronájem. V nabídce Modré pyramidy je také velmi výhodná hypotéka či Rychloúvěr. Ten se hodí především pro rekonstrukce, modernizace a opravy bydlení.

Pro představu: např. 100 tisíc korun si díky němu můžete půjčit již za 840 korun měsíčně. 
Sázka na vlastní bydlení se tak v dnešní době rozhodně vyplatí. Pusťte se do toho – v Modré pyramidě najdete vše, co potřebujete.

MODRÁ PYRAMIDA PŮJČILA NA BYDLENÍ JIŽ 140 MILIARD KORUN

 KONTAKTUJTE NAŠE FINANČNÍ PORADCE

Další články v rubrice

Stavebko vede žebříček nejoblíbenějších spořicích produktů už přes dva roky

Stavebko vede žebříček nejoblíbenějších spořicích produktů už přes dva roky

Agentura IBRS přinesla výsledky prvního letošního barometru spokojenosti klientů se spořicími produkty. Většina z tisícovky respondentů uvedla jako nejoblíbenější produkt stavební spoření, více než polovina pak také poprvé penzijní spoření.

Hypoúvěr nyní bez poplatků

Hypoúvěr nyní bez poplatků

Hypoúvěr Modré pyramidy je nyní ještě výhodnější. Hypoúvěry do výše 80 % hodnoty zastavené nemovitosti mohou nově klienti získat již za 2,69 % p.a. a při podání žádosti v období od 1. 3. do 8. 4. 2018 navíc bez poplatků.

Sleva na dani z příjmu: odečtěte si úroky z hypotéky

Sleva na dani z příjmu: odečtěte si úroky z hypotéky

Splácíte-li hypotéku nebo úvěr od stavební spořitelny, nezapomeňte si odečíst zaplacené úroky od základu pro výpočet daně z příjmu. Na dani můžete ročně teoreticky ušetřit až 45 000 korun. Stavební spořitelny a banky právě teď rozesílají potvrzení o zaplacených úrocích, tak si to pohlídejte.

U penzijního spoření a životního pojištění si za rok 2017 odečtete dvojnásobek než dosud

U penzijního spoření a životního pojištění si za rok 2017 odečtete dvojnásobek než dosud

Platíte-li si soukromě životní pojištění anebo penzijní spoření (tedy doplňkové penzijní spoření nebo transformovaný fond - dříve penzijní připojištění), nezapomeňte využít daňové úlevy. Od loňského roku se možné odpočty od základu pro výpočet daně z příjmu zvýšily na dvojnásobek. Za oba tyto produkty dohromady si můžete odečíst až 48 000 korun a na dani ušetřit až 7 200 korun. Pokud vám ale v rámci zaměstnaneckých výhod přispívá na životní pojištění a doplňkové penzijní spoření (penzijní připojištění) jen zaměstnavatel a vy si neplatíte nic, daňové výhody vám nevznikají.

Top